Seminář Já, kdo jsem - 16.11.2013

03.10.2013 10:44
V rámci projektu „Benjaminek – žijeme v souladu“ a ve spolupráci s občanským sdružením InspiroMatky jsme pro vás připravili pátý celodenní seminář z cyklu seminářů na podporu rodičů v návratu na trh práce.
 
Program semináře:
  • Porozumění sám sobě, svým schopnostem i svým slabším stránkám, jak lépe porozumět lidem kolem sebe a uvědomit si odlišnosti.
  • MBTI je osobnostní test navržený pro identifikaci osobnosti, jeho kritéria vyplývají z teorií C.G. Junga. Test je často používán v oblastech pedagogiky při osobních pohovorech a výběru zaměstnanců, v manželských poradnách a pro osobní rozvoj.
  • Test neměří inteligenci zařazuje osoby podle jejich sklonu k určitému stylu chování.
  • Výstupem je osobní profil, který pomůže definovat principy chování a jednání každého z nás. Pomůže definovat slabá i silná místa v jednání a komunikaci s druhými
  • Situační hry – setkání různých typů

Kdy: sobota 16.11.2013, 9.00-17.00

Kde: Benjaminek, Vejvanovského 1610, Praha 4

Projekt "Benjaminek - žijeme v souladu" byl podpořen v rámci Operačního projektu Praha - Adaptabilita, který je spolufinancován Evropským sociálním fondem. Seminář je v rámci tohoto programu pro všechny účastníky zdarma!

Hlídání dětí je zajištěno.

Seminář je již obsazen. V případě zájmu se můžete hlásit na stejný seminář, který se bude konat o týden později, tedy 23.11.2013 - více  zde .

Pozvánka

Zpět