Seminář Vracím se a sladím

06.02.2014 10:16

V loňském roce se v rámci projektu Benjaminek - žijeme v souladu konal cyklus seminářů na podporu návratu rodičů na trh práce, který jsme pořádali ve spolupráci se sdružením Inspiromatky. Tento cyklus byl velmi kladně hodnocen účastnicemi a byl o nej velký zájem. Z těchto důvodů se letos všechny semináře uskuteční znovu.

Jako první proběhl v sobotu 18. ledna 2014 seminář Vracím se a sladím, jehož hlavním tématem byly otázky jak sladit nároky práce a rodiny. Účastnice semináře se dozvěděly něco o myšlenkových mapách a plánování, obdržely informace jak psát motivační dopis a životopis a konkrétní tipy, kde hledat práci.

Seminář se konal v rámci projektu "Benjaminek - žijeme v souladu",  č.CZ.2.17/2.1.00/35109, který byl podpořen v rámci Operačního projektu Praha - Adaptabilita, který je spolufinancován Evropským sociálním fondem a byl pro všechny účastnice zdarma.

Všechny účastnice hodnotily seminář jako velmi přínosný, informace, které zde získaly, jim určitě mohou napomoci při hledání nových pracovních příležitostí.

 

Výstupní materiál

Zpět